Proclear 1 day (90 čoček)

Proclear 1 day (90 čoček)

Kontaktní čočky Proclear 1 day se pyšní perfektní snášenlivostí a opravdu celodenním komfortem. Snášenlivost Proclear 1 day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky.

Balení obsahuje: 90 čoček

Více informací


990 Kč vč. DPH

Dostupnost: 3 pracovní dny

Jednodenní kontaktní čočky Proclear 1 day představují významný posun v kvalitě a komfortu. Proclear 1 day vyrábí společnost Cooper Vision.

V segmentu jednodenních kontaktních čoček představují Proclear 1 day významný posun v kvalitě a komfortu. Proclear 1 day vyrábí společnost Cooper Vision. Kontaktní čočky Proclear 1 day se pyšní perfektní snášenlivostí a opravdu celodenním komfortem. Snášenlivost Proclear 1 day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky. Kontaktní čočky Proclear 1 day se díky asférickému designu přední plochy řadí mezi výrobky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu.

 

Budete si užívat osvědčený komfort díky patentované PC technologii.

  • Unikátní materiál s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla
  • PC molekuly na sebe váží velké množství vody, která obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. Napomáhají tak zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček.

Balení obsahuje: 90 čoček

Kontaktní čočky

Příslušenství

Heuréka - Ověřeno zákazníky