DOPRAVA A PLATBA

 

Zásilky jsou odesílány pouze po České republice. Jako dopravce je využívána Česká pošta (Balík do ruky) a kurýrní služba PPL. Každé zásilce je přiřazeno identifikační číslo, podle kterého lze zásilku sledovat. Každá zásilka by měla být doručena následující pracovní den od odeslání. Objednávky skladového zboží uskutečněné do 14:30 jsou odeslány ještě tentýž pracovní den. Doprava je účtována dle obchodních podmínek, v závislosti na zvolené platební metodě.

 

Platba předem - Česká pošta - 65 Kč

Platba předem - PPL - 75 Kč

Platba na dobírku - Česká pošta - 95 Kč

Platba na dobírku - PPL - 105 Kč

Při nákupu na 1500 Kč je poštovné ZDARMA!

 

 

Osobní odběr v síti uloženka - ulozenka.cz

Zásilky jsou odesílány hromadně do podacího místa sítě uloženka v Českých Budějovicích, kde jsou dále rozděleny a dopraveny na Vámi vybraná výdejní místa. Skladové zboží objednané do 14:30 je možné osobně vyzvednout na jednotlivých pobočkách do týdne od odeslání. O tom, že je  Váš balík připraven k vyzvednutí na Vámi zvoleném místě, budete informováni emailem případně sms.

Seznam a adresy poboček Uloženky naleznete na www.ulozenka.cz

 

Cena osobního odběru v síti vyzvedávacích míst uloženka.cz je stanovena na - 67 Kč vč. DPH při platbě předem a 87 Kč vč. DPH v případě dobírky. Při nákupu nad 1500 Kč je vyzvednutí ZDARMA.

 
Kontaktní čočky

Příslušenství

Heuréka - Ověřeno zákazníky